0
Your Cart

Meist

Ehedad käsitöö meistriteosed valmivad Hiiumaal, Kärdlas

Kes me oleme?

HiiuDesign on 10 aastase kogemusega Hiiumaa väikeettevõte
HiiuDesing lähtub oma toodete valmistamisel peamiselt taaskasutuse, kestlikkuse, loodusläheduse ning Hiiumaa temaatika põhimõtetest.

Mida me teeme?

KÜÜNLAD

Kõik küünlatopsid on valmistatud ükshaaval käsitsi. Nende valmistamiseks kasutame niipalju kui võimalik erinevate ettevõtete jääke, mis muidu leiaksid tee prügimäele. Hiiumaa on väike saar, meile lihtsale ei mahu palju prügi

Meie küünlad valatakse käsitsi väikeste partiidena, kasutades parima kvaliteediga 100% looduslikku euroopast pärit rapsivaha, mis on infundeeritud esmaklassilise lõhna- ja eeterlike õlide seguga.

Rapsivaha on taimne, looduslik ja biolagunev.Rapsivaha ei sisalda geneetiliselt muundatud ega mürgiseid aineid. Veelgi enam, mesilased armastavad rapsiõisi ja rohkema rapsi kasvatamine aitab mesilasi. Rapsivaha ei pärine pähklist ega kaunviljast, mis tähendab, et sellel ei ole sojavahaga seotud allergeeniprobleeme.

Kasutame naturaalseid puuvillaseid tahte, kuna see on jätkusuutlik allikas.

Me ei kasuta keemilisi värvaineid, parabeene ega lisaaineid.

Võimaluse korral taaskasutame pakkematerjale tarnimisel, et aidata vähendada oma süsiniku jalajälge.

Ühtlasi on meie valmistatud tooted inspiratsiooni saanud just Hiiumaa elust enesest. Toodete kaunistamisel kasutame võimalusel kõike mis kohalik loodus pakub. Meilt ostes toetad kohalikku elu!